



TROUWIT C-BIOTYNA + CYNK 1 L ( bydło gospodarskie skóra skin witaminy witamin H łupież )
towar niedostępny
Opis
TROUWIT C-BIOTyna + CYNK organiczny 1 L
to preparat witaminowy przeznaczony dla zwierząt futerkowych , owiec , kóz i koni , poprawiający kondycję skóry , sierści i piór , wygląd i zdrowotność racic , wskazany w okresach obniżonej kondycji zwierząt . Dzięki wysoko przyswajalnemu chelatowi cynku i biotyny utrzymuje właściwą kondycję skóry . Odgrywa istotną rolę w inicjacji i tworzeniu okrywy włosowej , jej gęstości i wyrównaniu . Dawkowanie :
owce i kozy : 1 - 2 ml /szt lub 1 l /6000 l wody pitnej
konie : 3 - 5 ml / szt lub 1 l /2000 l wody pitnej
zwierzęta futerkowe : w okresie inicjacji i tworzenia ostatecznej okrywy włosowej 300 - 400 ml na 1 tonę karmy , dwa razy w tygodniu a więc 0,3-0,4 ml na kilogram karmy
Dodawać do karmy w trakcie jej przygotowywania . Można uprzednio rozcieńczyć wodą .
skórta
ekstra produkt do uzupełniania niedoborów biotyny oraz cynku i to w postaci płynnej -cenowo spoko warto polecać- TROUWIT BIOTYNA + CYNK 1 L
witaminy cynkowe
wygony produkt i ciekawe dawkowanie u zwierząt domowych - cenowo spoko ale po otwarciu opakowania lepiej jest przechowywać je w lodówce i nie na słońcu oraz ograniczyć nabiał w diecie zwierząt typu yogurty śmietana ser biały -polecamy TROUWIT BIOTYNA + CYNK 1 L ( skóra skin witaminy )