do kasy suma: 0,00 zł
Menu
Opcje przeglądania
Nowość

Zdarzają się sytuacje, gdy nasz zwierzak nie jest w stanie zapewnić sobie wszystkich niezbędnych substancji odżywczych poprzez spożywanie karmy lub znajduje się w sytuacji, która sprawia, że potrzebuje dodatkowej porcji składników odżywczych. W takich sytuacjach można stosować suplementy diety.

W asortymencie posiadamy np. zestaw czterdziestu kapsułek Canis 40, dedykowane dla zwierząt cierpiących na choroby zakaźne, w okresie rekonwalescencji lub w sytuacjach stresowych. W asortymencie posiadamy także kapsułki dla zwierząt z przewlekłym schorzeniem nerek oraz wiele innych produktów. W asortymencie posiadamy także mieszanki witamin przeznaczone dla psów i kotów. Oferujemy także wybór karmy uzupełniającej czy syropów.

Jeśli szukasz suplementów diety dla swojego zwierzaka serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem. W razie wątpliwości, jakie produkty będą najlepsze dla Twojego czworonoga zachęcamy do skonsultowania tematu z weterynarzem. Specjalista będzie z pewnością w stanie doradzić właściwe produkty.

Suplementy dla psów

ANIVITAL CANI AGIL 140 G ( OK. 60 TABLETEK ) ANIVITAL CANI AGIL 140 G ( OK. 60 TABLETEK )
Producent: ANIVITAL
Cena:: 130,00 zł
zobacz więcej
ANIVITAL CANI AGIL 280 g ( ok 120 TABLETEK ) ANIVITAL CANI AGIL 280 g ( ok 120 TABLETEK )
Producent: ANIVITAL
Cena:: 220,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl