do kasy suma: 0,00 zł

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia i własnych preferencji , możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności : szybka płatność BLIK na numer tel. 503 910 629 po uzgodnieniu i kontakcie telefonicznym - odbiorca Małgorzata Bachleda-Żarska , abyśmy mogli szybko zweryfikować i zaksięgować płatność oraz szybko realizować zamówienie .

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego tj. Alior Bank 81,2490,0005,0000,4500,2905,0808 który również przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia . Przelew możesz zrealizować przez Internet , na Poczcie lub w Banku . Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie , rozpoczniemy realizację zamówienia .
 • Płatność elektroniczna Przelewy24.pl-lub system PayU to najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu -środki po weryfikacji są niezwłocznie potwierdzane jako opłacone  . W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. ( Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068) .
 • Płatność przy odbiorze - pobranie -nie posiadasz rachunku bankowego , możesz skorzystać z opcji zapłaty u kuriera firmy GLS lub InPost -przy odbiorze przesyłki tj. za pobraniem , zaś u Kuriera Inpost powinna być możliwość zapłaty kartą na mobilnym terminalu płatniczym .

System Przelewy24.pl oraz PayU - obsługują bezpieczne transakcje :

Mechanizmy Pay-By-Link

 • mTRANSFER jeżeli jesteś klientem MBanku to sposób na łatwą realizację płatności przez Internet - za pomocą przelewu z rachunku w mBanku .

 • Jeśli posiadasz konto w BZ WBK z aktywnymi usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 , z systemu płatności internetowych Przelew24 możesz korzystać natychmiast .

 • MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet , za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku .

 • Płacę z Inteligo to wygodna usługa dla posiadaczy Konta Inteligo . Przelew dokonywany jest natychmiast w momencie złożenia zlecenia . Mechanizm sam wypełni za ciebie przelew danymi odbiorcy , dzięki czemu nie musisz ręcznie wypełniać formularza zlecenia .

 • Jeżeli posiadasz rachunek w PKO Banku Polskim i masz do niego dostęp za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO , możesz wykonać bezpieczny , szybki przelew korzystając z usługi Płacę z iPKO .

 • PRZELEW z BPH to wygodna i bezpieczna forma płatności internetowych przeznaczona dla Klientów Banku BPH korzystających z Systemu Internetowego Sez@m .

 • Płać z Nordea jest usługą ułatwiającą realizację płatności przez internet , za pomocą przelewu z rachunku w Nordea Bank Polska , dostępną zarówno dla posiadaczy rachunków osobistych , jak również dla klientów korzystających z pakietu eFirma i eFirma Plus .
  Księgowanie płatności dokonanych w systemie "Płać z Nordea" odbywa się on-line następujących terminach :
  wtorek - piątek od 6:00 do 20:00
  od soboty od 6.00 do poniedziałku do godz. 20:00
  Przelewy poza tymi terminami "docierają" na docelowe konto do godz. 7:00 rano następnego dnia roboczego .
  Przelewy wykonane w piątek od godz. 20:00 do poniedziałku , do godz. 20:00 są realizowane z datą poniedziałkową . Płatności dokonane od poniedziałku do czwartku w godzinach 20:00 - 6:00 są realizowane z datą następnego dnia roboczego .
 • BankBrowser to nasze najnowsze narzędzie do wspomagania wykonywania płatności internetowych . Jest to przeglądarka internetowych stron bankowych działająca na podobieństwo przeglądarki Internet Explorer . Jednak przy pomocy przeglądarki BankBrowser uzyskujemy na stronach bankowych dodatkowe efekty , takie jak przekazanie danych do formularza przelewu oraz możliwość wysłania potwierdzenia wykonanego przelewu do serwisu Przelewy24

 • Płacę z Alior Bankiem , Płacę z Alior Sync to przeznaczona dla osób dokonujących zakupów przez Internet , funkcjonalność polegająca na błyskawicznym przelaniu pieniędzy z Twojego rachunku lub karty kredytowej na konto sklepu . Twój zakup realizowany jest szybciej , bo pieniądze trafiają na konto sklepu w momencie wykonywania przelewu - dzięki temu sklep może od razu wysłać do Ciebie zamówiony towar . Dodatkowo wykonanie przelewu jest bardzo proste , gdyż dane odbiorcy , kwota oraz tytuł przelewu wypełniane się automatycznie . Operację zatwierdzasz tak, jak tradycyjny przelew - kodem SMS lub hasłem do klucza elektronicznego (opcja dla firm). Płacę z Alior Bankiem to przeznaczona dla osób dokonujących zakupów przez Internet , funkcjonalność polegająca na błyskawicznym przelaniu pieniędzy z Twojego rachunku lub karty kredytowej na konto odbiorcy . Twój zakup realizowany jest szybciej , bo pieniądze trafiają na konto sklepu w momencie wykonywania przelewu - dzięki temu sklep może od razu wysłać do Ciebie zamówiony towar . Dodatkowo wykonanie przelewu jest bardzo proste , gdyż dane odbiorcy , kwota oraz tytuł przelewu wypełniane się automatycznie . Operację zatwierdzasz tak , jak tradycyjny przelew - kodem SMS lub hasłem do klucza elektronicznego (opcja dla firm).

 • Millennium - Płatności Internetowe to natychmiastowe przelewy z banku Millennium . Po zalogowaniu użytkownik otrzyma wypełniony formularz przelewu , który wystarczy potwierdzić . Natychmiast po zatwierdzeniu przelewu informacja o wpłacie trafia do odbiorcy i może on przystąpić do realizacji zamówienia .

 • Pekao24Przelew - o usługa , za pomocą której bezpiecznie , szybko i wygodnie zapłacisz za zakupy w Internecie . Dzięki Pekao24Przelew dokonasz płatności bezpośrednio ze swojego rachunku . Wystarczy , że posiadasz Eurokonto w  Banku Pekao z dostępem do usługi Pekao24 . Zrealizowana płatność będzie widoczna w historii rachunku , z którego została wykonana .

Pozostałe banki obsługiwane przez Przelewy24

 • Bank ING
 • KredytBank
 • InvestBank
 • Credit Agricole
 • Bank Pekao S.A.
 • Bank BGŻ
 • Bank Ochrony Środowiska
 • Citi Handlowy
 • Deutsche Bank
 • BNP Paribas Bank
 • Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB
 • Euro Bank
 • Raiffeisen Bank
 • Bank Pocztowy
 • GetIn Bank
 • Volkswagen Bank
 • Polbank
 • FM Bank
 • MeritumBank
 • HSBC Bank Polska

Karty płatnicze

Karta kredytowa to najbardziej rozpowszechniony na świecie instrument płatniczy , w Polsce z uwagi na dużą popularność bankowości internetowej płatności kartą wykorzystywane są przez niemal 15% kupujących w internecie

Karty płatnicze obsługiwane przez system Przelewy24 to : VISA , MasterCard , Diners Club , JCB , PolCard , obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki .

Karta debetowa

Karta debetowa to najbardziej popularny rodzaj karty w Polsce . Wydawana jest przez bank , w którym mamy swój rachunek bankowy . Karta ta związana jest z naszym rachunkiem a używając jej wydajemy pieniądze już zgromadzone na naszym koncie . Rachunek jest obciążany niemal natychmiast , nie możemy więc wydać więcej niż wynoszą zgromadzone na nim środki . Karta debetowa stanowi tym samym codzienną alternatywę dla gotówki – tyle , że prostszą i łatwiejszą w użyciu , eliminującą konieczność noszenia przy sobie banknotów i monet .

Karta kredytowa

Karty kredytowe umożliwiają nam korzystanie ze środków udostępnionych przez bank . Jest to jedna z cech różniąca karty kredytowe od kart debetowych . Karty kredytowe nie muszą być powiązane z bieżącym rachunkiem bankowym , na którym są zgromadzone wcześniej wpłacone przez nas środki . Płacąc kartą kredytową korzystamy z „pieniędzy banku”, ponieważ do karty przyznany jest limit kredytowy . Gdy przyjdzie czas spłaty zaciągniętego za pomocą karty kredytu , mamy możliwość wyboru – możemy spłacić całe zadłużenie od razu na koniec okresu rozliczeniowego lub rozłożyć spłatę w czasie (ale wtedy od zaciągniętego kredytu zostaną naliczone odsetki ).

Karta przedpłacona

W przypadku karty przedpłaconej nie musimy posiadać rachunku w banku wydającym kartę (ma ona swój osobny rachunek ). Natomiast warunkiem dokonania transakcji jest wcześniejsze zasilenie rachunku karty kwotą , którą będziemy chcieli dysponować korzystając z karty . Niektóre karty przedpłacone są niespersonalizowane , co oznacza , że może płacić nią każdy , kto podpisze się z tyłu karty jako jej użytkownik . Taka karta może zostać podarowana w prezencie osobie trzeciej . Po wykorzystaniu kwoty dostępnej na rachunku karty istnieje możliwość ponownego jego zasilenia . Karty przedpłacone znajdują także inne zastosowania — przykładowo , przy wypłacie stypendiów studenckich , wynagrodzeń pracowniczych lub świadczeń socjalnych .

Systemy międzynarodowe

PayPal

Wygodna , bezpieczna forma płatności w Internecie , z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie , w tym przeszło 900 tysięcy w Polsce , dokonując płatności w 25 walutach na 190 rynkach świata . W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal , które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal . Wszystkie informacje finansowe użytkowników są bezpiecznie przechowywane w systemie PayPal . Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla kupujących , jak i sprzedających - użytkowników platform aukcyjnych czy właścicieli sklepów internetowych .

Skrill (Moneybookers)

Skrill(Moneybookers) jest globalnym operatorem płatności z lokalną obecnością w ponad 35 krajach i z obsługą ponad 35 walut . W Polsce wraz z dynamicznym rozwojem , ciągle rośnie liczba klientów Skrill(Moneybookers) .
Karty płatnicze obsługiwane przez Skrill(Moneybookers) to: VISA , MasterCard , Diners Club , JCB , American Express , SOLO ( dla klientów z GB ). Obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki .
Nowością w Przelewy24 jest obsługa przez Skrill(Moneybookers) portfela elektronicznego . Dzięki temu klienci mogą płacić ze swojego konta w Skrill(Moneybookers) , doładowanie konta może nastąpić kartą lub przelewem w dowolnej walucie .

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium