do kasy suma: 0,00 zł

Czas realizacji zamówienia

Automatycznie - natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem , w który dodatkowo mogą Państwo kliknąć w celu potwierdzenia złożonego zamówienia .

Termin realizacji zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności  oraz zaksięgowania środków na naszym koncie  tj. mBank 63 1140 2004 0000 3002 7514 8556 więcej informacji dot. przelewu znajdziecie Państwo w zakładce informacje na samym dole tej podstrony

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin , który opisuje kiedy produkty mogą zostać przez nas wydane - od 24 godzin do kilku dni , czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych w magazynie zewnętrznym ) . Może się jednak zdarzyć , że faktyczny czas realizacji zamówienia się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie .

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów , czas realizacji całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie realizacji . Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia .

Forma płatności

Płatność elektroniczna tzw. szybkie płatności - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia . W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo tj. do 30 minut i wtedy rozpoczyna się proces realizacji zamówienia .

Płatność zwykłym przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty , w zależności od banku standardowo trwa to od 1 do 2 dni roboczych i wtedy dopiero następuje realizacja danego zamówienia .

Płatność "za pobraniem" to opłacenie przesyłki Kurierowi przy dostawie lub w przypadku paczkomatu -zapłata kartą płatniczą .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium