do kasy suma: 0,00 zł

Preparaty mlekozastępcze

Środki mlekozastępcze są wprost nieocenione w sytuacji, gdy zajmujemy się bardzo młodymi szczeniętami lub kociętami, które nie otrzymają pokarmu od swojej matki. Właśnie dlatego są często wykorzystywane w hodowlach, schroniskach oraz innych miejscach opieki nad zwierzętami.

W sytuacji, gdy mleko matki jest niedostępne, środki mlekozastępcze będą stanowiły doskonałe rozwiązanie, które pozwoli sprostać potrzebom bardzo młodego zwierzęcia, a przy tym pozwoli dostarczyć mu wielu niezbędnych substancji. Wybór właściwych środków jest bardzo ważny, ponieważ ma on wpływ na rozwój małego zwierzęcia. Stanowią one źródło białka oraz tłuszczu, są lekkostrawne i dostosowane do potrzeb zwierzęcia. Stosowanie środków mlekozastępczych stanowi lepszą alternatywę niż wykorzystanie mleka krowiego, które zawiera inne składniki i nie jest w stanie zastąpić szczenięciu lub kociakowi mleka matki.

W asortymencie posiadamy wybór preparatów dedykowanych dla szczeniąt lub kociąt, a także uniwersalnych. Dostępne są także akcesoria, takie jak butelka czyszczą, szczotka do jej czyszczenia czy smoczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium