do kasy suma: 0,00 zł
Menu

Sucha karma dla kotów VET-EXPERT

Zdarza się, że nasz pupil ma szczególne wymagania, jeśli chodzi żywienie. Czasami jego potrzeby mogą wiązać się z koniecznością zrzucenia zbędnych kilogramów, w innych przypadkach mogą wynikać z zaleceń weterynarza i wiązać z konkretnymi schorzeniami. W asortymencie naszego sklepu dostępny jest wybór pokarmów dedykowanych dla zwierząt ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi.

W asortymencie posiadamy przykładowo karmę, która jest dedykowana dla kotów mających problemy z dolnymi drogami moczowymi. Można u nas nabyć również produkt stworzony dla zwierząt zmagający problemy z nerkami, kamicą moczową, mające czopy w cewce moczowej lub idiopatyczne zapalenie pęcherza. Oferujemy także karmy dla kotów z problemami żołądkowymi lub wrażliwymi jelitami lub dla zwierząt z nadwagą. Należy jednak pamiętać, że zakup karmy nie zastąpi konsultacji z weterynarzem.

Są to karmy dla kotów marki Vetexpert. Korzystając z naszego asortymentu, możesz zaopatrzyć się w pokarm dedykowany dla pupili ze specjalnymi potrzebami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium