do kasy suma: 0,00 zł
Menu

FATROGERMINA P 5 G

Dostępność:: Wycofany - Zobacz odpowiedniki , opinie - tego produktu już nie będzie w takiej formie
Cena:: 2,00 zł 2.00
ilość + -szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena:: 0
Producent: FATRO
Kod produktu: 0000003963

Opis

FATROGERMINA P 5 G
Naturalna regulacja flory bakteryjnej Mieszanka paszowa dietetyczna zawierająca probiotyk podawana w celu przywrócenia i stabilizacji flory bakteryjnej jelit u psów Zestawienie składników 1 kg preparatu zawiera : 4,20 x 10 11 CFU Enterococcus faecium , cynk ? 5 mg . Zastosowanie : 
FATROGERMINA P jest proszkiem do podawania w wodzie do picia lub w połączeniu z karmą , jak też jest preparatem dietetycznym stosowanym profilaktycznie lub wspomagająco w terapii zaburzeń flory bakteryjnej jelit . Szybko przywraca prawidłowe funkcjonowanie mikroflory jelit przy biegunkach różnego pochodzenia ( nieprawidłowości żywieniowe , stres cieplny , choroby zakaźne i pasożytnicze ) . Wskazane jest również podawanie przy zwiększonej aktywności fizycznej oraz w czasie antybiotykoterapii .
Dawkowanie : 
FATROGERMINA P może być podawana po rozpuszczeniu w wodzie do picia lub po zmieszaniu z karmą .
Schemat dawkowania :
Psy małych ras : pół saszetki (2,5 g) = 1 łyżeczki do herbaty / dzień
Psy średnich ras : 1 saszetka (5 g) / dzień
Psy dużych ras : 2 saszetki (10 g) / dzień
Zaleca się podawanie przez 7 dni lub do ustąpienia objawów zaburzeń jelitowych. Podawanie preparatu może być przedłużone po konsultacji z lekarzem weterynarii. Producent : FATRO 
Działanie : 
FATROGERMINA P Naturalna regulacja flory bakteryjnej Mieszanka paszowa dietetyczna zawierająca probiotyk podawana w celu przywrócenia i stabilizacji flory bakteryjnej jelit u psów Zestawienie składników 1 kg preparatu zawiera : 4,20 x 10 11 CFU Enterococcus faecium , cynk ? 5 mg
Zastosowanie : 
FATROGERMINA P jest proszkiem do podawania w wodzie do picia lub w połączeniu z karmą , ale też jest preparatem dietetycznym stosowanym profilaktycznie lub wspomagająco w terapii zaburzeń flory bakteryjnej jelit . Szybko przywraca prawidłowe funkcjonowanie mikroflory jelit przy biegunkach różnego pochodzenia ( nieprawidłowości żywieniowe , stres cieplny , choroby zakaźne i pasożytnicze ) . Wskazane jest również podawanie przy zwiększonej aktywności fizycznej oraz w czasie antybiotykoterapii .
Dawkowanie : 
FATROGERMINA P może być podawana po rozpuszczeniu w wodzie do picia lub po zmieszaniu z karmą.
Schemat dawkowania :
Psy małych ras : pół saszetki (2,5 g) = 1 łyżeczki do herbaty / dzień
Psy średnich ras : 1 saszetka (5 g) / dzień
Psy dużych ras : 2 saszetki (10 g) / dzień
Zaleca się podawanie przez 7 dni lub do ustąpienia objawów zaburzeń jelitowych . Podawanie preparatu może być przedłużone po konsultacji z lekarzem weterynarii .
 Producent : FATRO

Opinie o produkcie (1)

Ewa
18 lipca 2019

Czy fatrogermina podawana jest przy zaparciach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium