eZoo.pl & Jooble

Zapraszamy do odwiedzin

ADOPTUJ MNIE

ADOPCJEE

Aktualna lista zwierząt do adopcji:
kliknij tutaj.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Miejsce na reklamę

Chcesz się reklamować na stronie naszego sklepu ? - moduł do uzgodnienia.
Zadzwoń lub wyślij e-mail poprzez formularz kontaktowy.

Cena: około 3 zł  / dzień

VET - INFO

Masz pytania do naszego konsultanta - lekarza weterynarii ?
Skonsultuj się z Nim wysyłając e-mail na adres: kontakt


Wszelkie opinie - sugestie  (dot. wysyłki oraz produktów) prosimy kierować na e-mail: kontakt
Odpowiedzi na Państwa sugestie oraz zapytania znajdują się tutaj.


VET - ODPOWIEDZI

Odpowiedzi na pytania zadane naszemu konsultantowi - lekarzowi weterynarii znajdziecie Państwo tutaj.

VET - NOWOŚCI
Podpowiedzi co do nowości znajdziecie Państwo tutaj.

VET - PORADY

* Twój Pupil zażywa antybiotyki?
* Zakaźne zapalenie otrzewnej kotów – FIP
* Zwiększ odporność swojego Pupila- najpierw odrobaczenie
* Plaga pcheł w domach

 

promo EKTOPAR KONCENTRAT 250 ML ( permetryna ektopasożyty w domu i w kurniku insektycyd )

Dostępność:: Do wyczerpania zapasów - Sprawdź odpowiedniki , opinie - po wyczerpaniu zmienimy status dostępności
Wysyłka:: do 48 godzin
Cena:: 105,00 zł 105.00
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]
Producent: VET-AGRO
Kod produktu: 0000004488

Opis

EKTOPAR KONCENTRAT 250 ML

EKTOPAR KONCENTRAT 250 ML to środek do zwalczania owadów i pajęczaków w miejscach przebywania zwierząt – obory , stajnie , ciężarówki i ładownie statków do transportu zwierząt , klatki , kojce , kosze . Skuteczny także w walce z owadami i pajęczakami w mieszkaniach , biurach , piwnicach , strychach , garażach , maszynowniach magazynach .
Dawkowanie i stosowanie :
Trzymając butelkę jak na rysunku przelać zawartość do uprzednio przygotowanego naczyniach  , następnie uzupełnić wodą do objętości 0,5 litra i starannie wymieszać .
Preparat stosować do oprysków . W celu uzyskania pożądanego stężenia produktu roboczego należy 20 ml produktu uzupełnić do pojemności 1 litra wodą i starannie wymieszać .
Litr roztworu roboczego wystarcza na opryskanie 20 m2 powierzchni . Przed użyciem wstrząsnąć .
Przed opryskiem żądaną powierzchnię należy starannie oczyścić mechanicznie .
UWAGA :
Roztwór roboczy nie nadaje się do przechowywania i ponownego użycia . Roztwór najlepiej nanosić wieczorem – czasie spadku aktywności większości insektów . Równomiernie naniesiony preparat należy pozostawić do całkowitego wyschnięcia . W przypadku nasilonej inwazji owadów lub pajęczaków , całą procedurę można powtórzyć po upływie 24 godzin .
Ostrzeżenia :
Nie stosować koncentratu bezpośrednio na zwierzęta . Dokładny opis w necie na stronie ( ektopar ulotka ) .
Nie stosować w miejscach przechowywania żywności . Nie stosować w miejscach dostępnych dla szczeniąt poniżej 2 tygodnia życia .
Nie stosować również w miejscach dostępnych dla kotów - ponieważ są nadwrażliwe na permetrynę - działa na nie toksycznie -powodując nadpobudliwość nerwową . Stosując preparat używać odzieży ochronnej , rękawic gumowych i maseczki - wszystko z umiarem i bez przesady . Unikać bezpośredniego kontaktu preparatu ze skórą i błonami śluzowymi – a w razie kontaktu obficie spłukać wodą . Po zakończeniu pracy – dokładnie umyć ręce .
W razie połknięcia preparatu – natychmiast skontaktować się z lekarzem .
Działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu . Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą . Nie przechowywać razem z artykułami spożywczymi i paszami dla zwierząt .
Zalecane środki ostrożności :
Nie jeść , nie pić , nie palić , nie zażywać lekarstw . Unikać bezpośrednich kontaktów z mieszaniną . Unikać wdychania par i aerozoli .
Przestrzegać zasad higieny osobistej . Stosować odzież i sprzęt ochrony osobistej . Stosować wentylację na stanowiskach pracy . Zapewnić łatwy dostęp do bieżącej wody . Chronić przed dziećmi .
Skład : Permetryna ( cis : trans 40:60) 25,0 g, podłoże do 100 ml.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

12 sierpnia 2016

faktycznie w rozcieńczeniu działa ten EKTOPAR p-ko wszom i pchłom kurzym, mój Wet. zalecił 20 ml koncentratu na litr wody i tym opryskiwać gniazda, kury ale też można opryskać ale pod piórami na skórę, bo po piórach spłynie jak po kaczce. Potem nakazał włożyć nową wyściółkę do gniazd i znowu tym roztworem spryskać ,a następnie tą mokrą jeszcze wyściółkę posypać tym pudrem INSECTIN no tak trzeba zrobić przez 1-2 dni i koniecznie powtórzyć za 2-3 tygodnie a czasami znowu za 2-3 tygodnie, bo ponoć taki jest cykl rozwojowy tych wszy. Inne wyjście to spalić kurnik i wybudować nowy a stary pomiot zakopać do ziemi albo w kopie gnojownika tyle się dowiedziałem przy okazji Ektoparu i wszy oraz ektopasożytów.

1 grudnia 2016

my ten produkt stosowaliśmy z dużym powodzeniem u naszych kucyków latem jak była plaga meszek i komarów, a teraz mamy atak wszy i wszołów- stąd powrót do zakupów i nawet mocniejsze stężenia robiliśmy i jest spoko a efekty są bardzo zadawalające, są już widać odpowiedniki ale z tamtymi nie mamy doświadczenia dlatego polecamy ten EKTOPAR KONCENTRAT SPRAY 250 ML - a może podpowiecie coś na temat pozostałych ? produktów ?

19 grudnia 2016

popieram opinie o tym produkcie, zastosowaliśmy się do ulotki oraz do podpowiedzi w tej pierwszej opinii i działa- już nas opiekunów te pasożyty nie atakują- popieramy EKTOPAR KONCENTRAT SPRAY 250 ML

18 stycznia 2017

podczas w sumie każdej zimy kiedy nasze zwierzaki więcej przebywają w domu dochodzi do wylęgu larw a potem pcheł w mieszkaniach. Na butach przynosimy jaja tychże ektopasożytów i potem w cieplutkim oraz wilgotnej wycieraczce się lęgną....no i jak nie ma w domu zwierzaków odpowiednio zabezpieczonych p-ko pchłom i kleszczom to atakują nas a najczęściej Dzieci- dając typowe mniej lub bardziej odczyny. Podpowiadamy że sami przeszliśmy horror w walce z pchłami, oraz wszami u kur. Używaliśmy tego produktu- EKTOPAR KONCENTRAT SPRAY 250 ML -w kurniku a w domu FLEE oraz Fipronil w aerosolu bezpośrednio na zwierzaki -podpowiadamy bo wreszcie mamy spokój.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl