do kasy suma: 0,00 zł

promo ADVANTIX SPOT-ON 1,0 ml 1 sztuka

Dostępność:: Do wyczerpania zapasów - Sprawdź odpowiedniki , opinie - po wyczerpaniu zmienimy status dostępności
Wysyłka:: gotowe do wysyłki
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena:: 28,00 zł 28.00
ilość + -szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena:: 0
Producent: BAYER
Kod produktu: 0000012623_20230804174724

Opis

BAYER ADVANTIX SPOT-ON 1,0 ML 
Preperat zapobiega infestacji kleszczy i pcheł przez cztery tygodnie, przez co ogranicza się ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych . Ponowna infestacja związana z pojawieniem się w otoczeniu zwierzęcia nowych pcheł może trwać przez sześć tygodni lub dłużej po rozpoczęciu leczenia . W takim przypadku może być konieczne więcej , niż jednorazowe użycie preparatu BAYER ADVANTIX SPOT-ON 1,0 ML X 4 PIPETY w zależności od ilości pasożytów w otoczeniu . Aby utrudnić pchłom bytowanie w środowisku , zaleca się stosowanie środków zwalczających dorosłe pchły i osobniki w stadiach rozwojowych w otoczeniu zwierzęcia . Jednorazowe leczenie zapewnia widoczne działanie odstraszające wobec meszek i komarów w ciągu czterech tygodni , zmniejszając przez to ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych .
Preparat BAYER ADVANTIX SPOT-ON 1,0 ML zachowuje skuteczność po zmoczeniu sierści zwierzęcia . Jednakże w przypadku częstego kontaktu z wodą , konieczne może być ponowne naniesienie preparatu , w zależności od obecności ektopasożytów w otoczeniu zwierzęcia . W takim przypadku nie należy stosować preparatu częściej , niż raz na tydzień . W przypadku zaistnienia konieczności umycia psa szamponem , zaleca się uczynić to przed naniesieniem preparatu lub przynajmniej w tydzień po jego zastosowaniu , w celu uniknięcia konieczności powtarzania zabiegu .|
Przeciwwskazania :
nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia
nie stosować u kotów

nie ma przeciwwskazań do stosowania w okresie ciąży i laktacji .
Działania niepożądane :
w rzadkich przypadkach może wystąpić u psów przejściowa nadwrażliwość skóry (łącznie z objawami świądu i rumieniem w miejscu podania) i osowiałość .
Ostrzeżenia :
Należy zachować ostrożność , aby nie dopuścić do kontaktu zawartości pipety z oczami lub pyskiem psa , u którego stosuje się preparat . Należy dopilnować , aby produkt został podany we właściwy sposób , zgodnie z opisem w części (dawkowanie ) . W szczególności należy nie dopuszczać do wylizywania miejsca podania preparatu przez zwierzę leczone , lub przez inne zwierzęta , z którymi przebywa . Z uwagi na specyficzne uwarunkowania fizjologiczne oraz brak zdolności do metabolizowania niektórych związków , produktu tego nie wolno stosować u kotów . Produkt ten może wywierać poważne i szkodliwe działanie w przypadku jego użycia u kota , lub połknięcia go przez kota wylizującego psa , u którego dopiero co zastosowano preparat . Jeżeli miały miejsce takie okoliczności , należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem weterynarii .
Skład : jakościowy i ilościowy :
substancje czynne :
imidakloprid i permetryna
1ml roztworu zawiera 100 mg imidaklopridu i 500 mg permetryny . Postać farmaceutyczna :
roztwór do stosowania zewnętrznego ( Spot-on ) w pipetach po 0,4 ml, 1 ml, 2,5 ml, 4 ml w blistrze po 4 szt., opakowane w aluminiową saszetkę i pudełko kartonowe . Zgodnie z przepisami produkt dostępny jest tylko w sprzedaży z odbiorem osobistym lub za zleceniem odbioru w wybranej firmie kurierskiej .

 

 


 

 

 

 
 
 
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki::

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium