do kasy suma: 0,00 zł

K-OTHRINE 10 ml ( ektopasożyty owady latajace biegajace )

Dostępność:: Wycofany - Zobacz odpowiedniki , opinie - tego produktu już nie będzie w takiej formie
Cena:: 15,00 zł 15.00
ilość + -szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena:: 0
Producent: BAYER
Kod produktu: 0000012489

Opis

 K-OTHRINE 10 ML
przeznaczony do zwalczania prusaków , karaluchów , much , komarów , pluskiew , mrówek faraona , szkodników magazynowych , czarnych chrząszczy ściółkowych i innych w higienie sanitarnej . Zawiera deltametrynę - związek z grupy syntetycznych pyretroidów o działaniu kontaktowym i pokarmowym . ZASTOSOWANIE :
Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych , biurowych , fabrycznych , użyteczności publicznej : barach , restauracjach , hotelach , w zakładach przetwórstwa spożywczego , piekarniach , itp. Preparat K–Othrine 2,5 Flow może być stosowany do dezynsekcji w szpitalach , żłobkach , przedszkolach jednak przy przestrzeganiu szczególnych środków ostrożności – zabiegów dezynsekcyjnych nie wolno wykonywać w obecności osób chorych i dzieci . Może być także stosowany do zwalczania much , pleśniakowców lśniących i innych owadów w budynkach inwentarskich i zabudowaniach gospodarczych .
SPOSÓB UŻYCIA :
100 ml preparatu K-OTHRINE 10 ML zmieszać z 10 l wody . Sporządzoną mieszaniną (1%) opryskać miejsca przebiegu i gromadzenia się owadów używając ok. 40 ml roztworu na 1 m2 powierzchni .
W przypadku zwalczania dorosłych komarów stosować 2 litry preparatu na powierzchnię 10000 m2. Przed opryskiem należy oczyścić powierzchnie , na które będzie dozowany roztwór . Opryskiwać ściany , sufity , powierzchnie wokół okien i inne miejsca , na których owady chętnie siadają . Jeśli to możliwe należy opryskać również miejsca składowania obornika i ściółki oraz zużytą ściółkę , którą należy przechowywać jak najdalej od budynków inwentarskich . W miejscach gdzie ze względu na szybki rozwój populacji owadów , może pojawić się odporność , powinno stosować się rotację preparatów tzn. używać środków zawierających substancje czynne należące do różnych grup chemicznych . W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu , należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych . Po wykonaniu zabiegu w pomieszczeniu zamkniętym należy je po ok. 2 godzinach dobrze przewietrzyć . Do tego czasu w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie oraz zwierzęta domowe .

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

extra repelent
20 kwietnia 2018

K-OTHRINE 10 ML ( ektopasożyty muchy meszki komary repelent ) -extra preparat na muchy meszki i inne latające pasożyty - w dobrej cenie i wysyłkowo ze sklepu ezoo.pl - dla nas wygoda przy okazji kupowania karmy dla zwierzaków - polecamy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium