do kasy suma: 0,00 zł

Program lojalnościowy

Od teraz klienci sklepu eZoo.pl będą mogli zbierać punkty za zakupy . Informacja o ilości przyznanych punktów wyświetlona zostania w opisie produktu , który spełnia warunki programu , jak również na ekranie koszyka , w podsumowaniu zakupów .
Odbiór wybranego produktu jest możliwy podczas zakupów - poprzez dołożenie go do paczki z zamówionym towarem jako jedna wysyłka , najpóźniej przy kolejnym zamówieniu . Wysyłka produktów wymienionych za punkty lojalnościowe oddzielną paczką bez zamawiania kolejnych produktów  jest możliwa po naliczeniu opłat za wybrany rodzaj przesyłki , o czym należy nas poinformować ; najlepiej mailowo lub telefonicznie .

Jak wymieniać punkty zebrane w programie lojalnościowym


1. Po zalogowaniu do swojego konta w sekcji Moje konto , klient zobaczy ilość uzbieranych punktów .

2. Po kliknięciu w link Przejdź do listy produktów , które możesz wymienić za punkty , wyświetlona zostanie lista produktów , które można zamówić za uzbierane punkty .

3. Po kliknięciu przycisku Wymień , klient zostanie przekierowany do swojego Panelu , sklep wyświetli także komunikat potwierdzający wymianę ,

4. W dowolnym momencie klient , po zalogowaniu do swojego konta w sklepie , widział będzie informacje o wszystkich , wymienionych dotychczas punktach ,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium